Cookie beleid RKSV Heeze

De website van RKSV Heeze is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Sponsors

Vervoer Jeugd

Info Vertreklocatie  
     
Zaterdag 24 februari
Team Vertrek Vervoer
JO17-2 12.15 D.Verreijt-W.Verreijt-Bakker-Baselmans-Bevers
JO15-1 11.30 van Luijn-Mulders-van Oers-Rob-Scheepers
JO14-2JM 10.45 van der Meer-Müller-Platjouw-Rovers-Trouwen
JO13-2 10.45 Via leiders
JO12-1JM 10.15 Snoeijen-Bosmans-Crasnojon-Cuijten
JO11-2JM 08.45 Garritsen-van Hoof-Krijgsman-Kuiten
JO10-1 09.00 Kooter-Snoeijen-Strating
JO10-4 09.00 van den Hurk-van Lierop-van Oers
JO9-1 09.00 van den Boomen-van Hoek-Lagerweij
JO8-1 08.00 Kammers-Magee-Oosterbroek
JO8-4JM 08.00 van den Hurk-Jansen-Martens
     
Zaterdag 2 maart  
Team Vertrek Vervoer
JO19-1 13.15 de Best-Bukkems-Duijts-van Gerwen-Jacopucci
JO17-1 11.45 van Gerwen-Lagerweij-van der Linden-Macnack-van der Meer
JO17-2 13.00 Brugmans-Middelhoven-Müller-Munters-Sanders
JO13-3 10.30 Via leiders
JO11-1 09.00 Kuijten-Penning-Spekken
JO10-2 09.30 van Engelen-Ettahiri-Aben
JO9-2JM 08.30 de Groot-Scheepers-Thijs
JO9-3JM 08.00 van der Beek-Hermans-van der Kruis
JO8-2JM 08.00 Duisters-Konings-van der Linden
JO8-3 07.30 van Eert-van der Kruis-Litjens
     
Zaterdag 9 maart  
Team Vertrek Vervoer
JO17-1 11.45 van Boxtel-Brouwers-Clemente-Cornelis-van den Enden
JO14-2JM 10.00 Veenboer-Vogels-Yilmaz-Adang-Bakx
JO11-2JM 09.30 Lang-Reiling-Steeghs-Timmermans
JO10-1 09.15 Chylinski-Frost-Hooijmaijers
JO10-4 08.00 van Rooij-Saenen-Saris
JO9-1 08.00 Merks-van Ravenstein-de Vries
JO8-1 08.00 Schuffelen-Bierings-Crotjee
JO8-4JM 09.00 van de Ven-van Beek-Crommentuijn
     
Zaterdag 16 maart  
Team Vertrek Vervoer
JO19-1 13.15 van Leenders-Lunzer-Oberndorff-Schenkels-Verberne
JO17-1 09.30 Mertens-Platjouw-Thijssen-Verberne-Willems
JO17-2 10.25 L.Schenkels-S.Schenkels-Smits-Swaans-Trouwen
JO13-1JM 09.00 van Veldhuizen-Walhout-Bakker-van den Berg-van den Broek
JO12-1JM 11.15 de Groot-van den Hurk-van de Kerkhof-Kraan
JO11-1 09.00 Thijs-van de Vin-van den Boomen
JO10-2 09.00 van Engelen-Ettahiri-Aben
JO10-3 08.30 Duisters-de Jong-de Kort
JO9-2JM 08.00 van den Bersselaar-Boerenkamp-B.Dona
JO9-3JM 08.30 Meessen-van Oss-Rademaker
JO8-2JM 07.45 Schuffelen-Thijs-Apaydin
JO8-3 08.15 Rooijakkers-van Veldhuizen-Verbeek
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!