Sponsors

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
1 sep 19:00 EFC JO19-1 RKSV Heeze JO19-1
3 sep 12:00 DVS JO15-1 RKSV Heeze JO15-1
4 sep 10:00 RKSV Heeze 5 (zon) SV Budel 8 (zon)
4 sep 10:00 RKSV Heeze 8 (zon) DOSL 7 (zon)
4 sep 10:00 SV Budel 10 (zon) RKSV Heeze 9 (zon)
4 sep 10:00 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 (zon) Dommelen VR1 (zon)
4 sep 10:30 Rood Wit'67/Plus 3 (zon) RKSV Heeze 6 (zon)
4 sep 10:30 FC Cranendonck VR1 (zon) ST RKSV Heeze/DOSL VR3 (zon)
4 sep 11:00 Braakhuizen 3 (zon) RKSV Heeze 4 (zon)
4 sep 11:30 RKSV Heeze 2 (zon) Gestel 1 (zon)
4 sep 12:00 RKSV Heeze 7 (zon) Braakhuizen 6 (zon)
4 sep 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 (zon) Geldrop VR2 (zon)
4 sep 12:30 ZSC 2 (zon) RKSV Heeze 3 (zon)
4 sep 14:30 Real Lunet 1 (zon) RKSV Heeze 1 (zon)
7 sep 19:00 DVS JO17-1 RKSV Heeze JO17-1JM
10 sep 8:45 RKSV Heeze JO9-1 SV Someren JO9-3
10 sep 8:45 RKSV Heeze JO9-3 Brevendia JO9-2
10 sep 8:45 s.v. Laar JO9-4 RKSV Heeze JO9-4JM
10 sep 8:45 RKSV Heeze JO8-1 NWC JO8-2
10 sep 8:45 BES JO8-1JM RKSV Heeze JO8-2JM
10 sep 9:00 Merefeldia JO9-1 RKSV Heeze JO9-2
10 sep 9:30 DOSL JO7-2 RKSV Heeze JO7-1
10 sep 9:50 DBS JO7-2 RKSV Heeze JO7-1
10 sep 10:10 RKSV Heeze JO7-1 SV Valkenswaard JO7-3
10 sep 10:15 RKSV Heeze JO11-1JM DOSL JO11-1JM
10 sep 10:15 RKSV Heeze JO11-2JM SV Someren JO11-3JM
10 sep 10:15 RKSV Heeze JO11-3JM s.v. Laar JO11-2
10 sep 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Braakhuizen JO10-1
10 sep 10:30 Bavos JO10-1 RKSV Heeze JO10-2JM
10 sep 11:00 SV Budel JO13-1JM RKSV Heeze JO13-1JM
10 sep 11:00 RKSV Heeze JO13-2JM SV Someren JO13-3
10 sep 11:00 SV Budel JO12-1 RKSV Heeze JO12-1
10 sep 11:30 Deurne JO12-3 RKSV Heeze JO12-2JM
10 sep 12:30 RKSV Heeze JO15-1 DFO '20 JO15-1
10 sep 13:15 DESM JO15-1 RKSV Heeze JO15-2
10 sep 13:30 FC Oda JO17-1 RKSV Heeze JO17-1JM
10 sep 14:30 ONDO JO7-1 RKSV Heeze JO7-2
10 sep 14:50 RKSV Heeze JO7-2 SV Someren JO7-1
10 sep 15:00 RKSV Heeze JO19-1 SV Unitas'59 JO19-2
10 sep 15:00 SV Budel JO17-4 RKSV Heeze JO17-2
10 sep 15:10 SSE JO7-1 RKSV Heeze JO7-2
10 sep 18:00 Eindse Boys JO19-1 RKSV Heeze JO19-2
11 sep 10:00 De Valk 5 (zon) RKSV Heeze 5 (zon)
11 sep 10:00 RKSV Heeze 6 (zon) BES 1 (zon)
11 sep 10:00 S.V. Brandevoort 7 (zon) RKSV Heeze 7 (zon)
11 sep 10:00 SV Budel 7 (zon) RKSV Heeze 8 (zon)
11 sep 10:00 Wilhelmina Boys VR1 (zon) ST DOSL/RKSV Heeze VR2 (zon)
11 sep 10:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR3 (zon) ZSC VR1 (zon)
11 sep 12:00 RKSV Heeze 3 (zon) Dommelen 3 (zon)
11 sep 12:00 RKSV Heeze 4 (zon) Brabantia 5 (zon)
11 sep 12:00 RKSV Heeze 9 (zon) SV Valkenswaard 5 (zon)
11 sep 12:00 SV Budel VR1 (zon) ST RKSV Heeze/DOSL VR1 (zon)
11 sep 14:30 RKSV Heeze 1 (zon) De Valk 1 (zon)
11 sep 14:30 Sterksel 1 (zon) RKSV Heeze 2 (zon)
13 sep 19:00 Brandevoort JO16-1 RKSV HeezeJO17-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!